ÖN ANA KAPAK ABS

ÖN ANA KAPAK ABS

546,00

Stok kodu: H.VS1.011 Kategoriler: ,
Bu ürün tüm Türkiye'ye kargo ile gönderilir.
 • Kargo ve Teslimat

  Online alışveriş sitemizdeki ürünler firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Ürünlerimiz tüm Türkiye’de aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine ulaştırılır.

  Yerinde bulunamayan alıcıların aldıkları ürünler evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

  Siparişlerin ortalama teslimat süresi en geç 7 iş günüdür. Tüm siparişleriniz sabah 08.30 ve akşam 17.30 saatleri arasında işleme konulur. Bu saatlerden sonra vereceğiniz siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Hava ve tabiat şartları, yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir Haftanın 6 günü firmamız hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri verilen sipariş pazartesi günü işleme alınacaktır.

  Aksesuarlarda stoklarımıza göre değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu durumu fiyatlarda artışa yol açmayacak, aksesuarın kalitesini düşürmeyecek şekilde sipariş değişikliği müşteri onayı ile yapılmaktadır.

  Tüm Türkiye ve yurtdışına vereceğiniz siparişlerinizde firmamızla telefon veya e- mail yoluyla irtibata geçiniz.

  Yurt içi siparişlerinizde bazı bölgeler için yol ücreti talep edilebilmektedir.

  Siparişler alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.

Ürün Açıklaması
Malzeme Türü

Bayilik Başvurusu